Zdobenie malých oblastí

majú obrovský efekt v kompaktných štvrtiach s našimi 10 nápadmi využívajúcimi nábytok, zrkadlá, skladovanie, podlahy a ďalšie.

1. Produkujte priestory s dvojitým dvom

Vytvorte viacúčelové priestory vymedzením oblastí s využitím sedadiel, stolov, kobercov a umeleckých diel. Výroba jedinečných zón na relaxáciu, prácu, zábavu alebo jedenie v priestore mu poskytne rozsiahly pocit, aj keď môže pozostávať z oveľa viac nábytku.

2. Vložte komodu mimo spálne

Vyberte si tenký komoda alebo kanceláriu ako kus chodby. Dodá povrchovú plochu pre lampu, ako aj pre niekoľko dekoratívnych doplnkov, zatiaľ čo zásuvky ponúkajú skvelé ponuky ďalšieho úložného priestoru.

3. Udržujte prácu skrytú

Vytvorte pracovnú stanicu s malým stolom v štýle sekretárky, ktorý je možné uzavrieť rovnako ako neporiadok, keď sa nepoužíva.

4. Vyberte leggy nábytok

Vytvorte kompaktný obytný priestor, ktorý sa javí oveľa otvorenejší a vzdušný výberom pohovky a konferenčného stolíka s viditeľnými nohami.

5. Pridajte úložisko vysoko

Maximalizujte vertikálnu oblasť inštaláciou skriniek kuchynských priestorov, rovnako ako strop. Pri výrobe ilúzie výšky získate úložný priestor. Pridanie police okolo hornej časti iných priestorov môže tiež pomôcť, uvádza Ty Pennington. Získajte omnoho viac nápadov pre malé projekty od TY.

6. Odstrakuné stoly na nočné postele

Rozhodnite sa pre nástenné žiarovky, ktoré pre knihu, vodné karafe, ako aj budík, ako aj budíka.

7. Skladujte so štýlom

Pridajte vzhľad na mieru k obrovským boxovým kníhkupectvám pridaním formovania na vrchol, ako aj tesnenia, ako aj maľby viditeľných švov.

8. Udržujte podlahu konzistentné

Použitie presne rovnakých podlahových a kobercových štýlov v malej oblasti pomôže vytvoriť pocit toku.

9. Rozširujte sa so zrkadlami

Na vytvorenie ilúzie väčšej miestnosti použite veľké zrkadlá, buď namontované na stenu alebo sa naklonili o stenu.

10. Využite kabriolet

Otmanská kocka robí dvojité posedenie ako sedenie alebo konferenčný stolík, jedálenský stôl namontovaný na stenu, keď sa nepoužíva, oslobodzuje podlahovú plochu, keď sa počas dňa môže skryť rozťahovacie posteľ Murphy.

Nájdite v našom sprievodcovi oveľa viac konceptov v štýle oblasti spallov.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.