Inštalačný systém inštalácie systému iPad spoločnosti Vogel medzi spoločnosťou House & Vozidlo

Vogel je dômyselný obchod, ktorý vyrába vysoko kvalitné a vyrobené výrobky, skutočne využívame jeden z držiakov Vogel v automatizovanom dome na zavesenie nášho projektora zo stropu.

Ich najnovším vývojom je šikovná situácia iPadu s príslušenstvom, ako je „WALLMOUNT“, ktoré umožňuje tabletu Apple, uhádli ste, že ste namontovali na stene vo vašom dome, ale rýchlo eliminovali, ako aj pripevnenie vo vašom vozidle namiesto „Carmount“. Systém „Mount & Cover“ ponúka tretiu prílohu-„TableStand“ pre krajinu, ako aj portrét voľne stojaceho používania. Systém by sa mal ponúkať koncom tohto mesiaca, zatiaľ si skontrolujte ostatné videá, ako aj obrázok nižšie.

„Jeden múdry systém na inštaláciu vášho iPadu kdekoľvek – Vogel’s predstavuje inštalovacie riešenie pre iPad pre použitie doma, v práci, ako aj pri cestovaní. Inštalácia a krycí systém spoločnosti Vogel pre iPad je jedinečný systém na inštaláciu mimoriadne úspešného tabletu spoločnosti Apple na stenách, vo vozidlách, ako aj na stoloch, ako aj na stoloch. IPady sú presvedčivé gadgety, ktoré vyžadujú, aby boli vždy prístupné, ako aj použiteľné. Inštalačný a krycí systém spoločnosti Vogel čerpá z preukázaných skúseností spoločnosti Vogel v oblasti bezpečných inštalačných systémov, aby sa váš iPad bezpečne nainštaloval kdekoľvek, kde je potrebný.

Vogel’s Basecover – Vogel’s Basecover je jadrom inštalačného a krycieho systému a zahŕňa aj špeciálny hliníkový konektor (čaká sa na patent), okrem toho, že ponúka všetku okrúhlu bezpečnosť iPadu. Tento konektor umožňuje, aby sa iPad spojil s rôznymi držiakmi, vrátane WallMount, Tablemount a Carmount. V priebehu času sa pridajú ďalšie riešenia. Štýl Basecover, ako aj špeciálny mäkký pokrývka dodáva iPadu ďalšie telo, čo uľahčuje aj veľmi pohodlné držanie. Basecover sa tiež môže obrátiť, aby ste chránili prednú časť vášho iPadu, ako aj tlačidlá, keď cestujete.

Vogel’s WallMount – Vogel’s WallMount je súčasťou ich inštalačného a krycieho systému, ako aj diskrétne tlačidlo, ktoré je možné zaskrutkovať takmer na akýkoľvek typ povrchu. S jedným úderom basecoveru na WallMount môže byť váš iPad pripravený na prezeranie alebo na okamžitý prístup. Po namontovaní je možné iPad voľne otočiť až 360 stupňov, ako aj uzamykací systém zaisťuje robustnú aj bezpečnú stabilitu. Či už využívate svoj iPad v spálni ako budík, v obytnom priestore ako ovládač hluku, spravodajská stanica alebo stanica podmienok poveternostných podmienok alebo v kuchynskej oblasti pre recepty iBook, je to závod so spoločnosťou Walllmount vaším dokonalým všestranným riešením.

Vogel’s TableStand-Pre bezplatnejšie použitie, Tablemount, časť inštalácie a krycieho systému Vogel, umožňuje, aby sa iPad plus basecover umiestnil na stôl, police alebo stôl, v režime portrétu alebo na šírku, na prezeranie filmov, obrázkov alebo televízne programy.

Vogel’s Carmount-Na použitie v aute spoločnosť Vogel’s prispôsobila svoj úspešný DVDock na použitie v systéme inštalácie a krytu. Nie sú potrebné žiadne nástroje na prepojenie iPadu plus basecover s karmount, ktorý je bezpečne pripevnený k hlave, takže cestujúci v zadných sedadlách si môžu vychutnať materiál na iPade, keď sa pohybujú.

Pripravený na budúcnosť – patent Vogel čakajúci na inštaláciu a krycí systém pre iPad nastaví základné pre inštaláciu systémov pre súčasné, ako aj budúce iPady, ako aj ďalšie tabletové počítače. Otvára metódu inštalácie osobných obrazoviek kdekoľvek a stavia na bohatých skúsenostiach spoločnosti Vogel v štýlovom dizajne, pokročilých funkciách, vysokokvalitných a kompetenciách pri inštalácii plochých obrazoviek.

Patent čaká na inštalačný a krycí systém spoločnosti Vogel. Spoločnosť Vogel’s ponúkne licenčný program, ktorý umožní tretím oslavám využívať alebo vložiť systém do svojich obalov alebo držiakov.

Dostupnosť – Tento produkt sa zavedie na IFA 2010. Inštalačný a krycí systém spoločnosti Vogel bude ponúkaný v Európe v októbri 2010. “

Inštalácia a krycí štartér spoločnosti Vogel pre basecover a WallMount náklady budú náklady okolo 80,00 EUR s ďalšími WallMounts ponúkanými za približne 30,00 EUR.

Vogel Mounts: MounTandCover.com: Iroom Idock pre iPad [vďaka Stephen]

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené e -mailom, priamo do svojej doručenej pošty každý deň

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.