Nové sieťové zásuvky so vstavanými adaptérmi Powerline Innovation

sú už nejaký čas. Dodávajú fantastickú metódu na pridanie ethernetovej zásuvky na miesta, kde by bolo prevádzkovanie sieťového kábla nepraktické. Spoločnosť UK Tech Start-Up Company, Power Ethernet, predstavila ‘PE Socket, prvý produkt na integráciu inovácií siete Powerline priamo do elektrickej zásuvky.

„Na základe homeplug AV Basic pre sieťovú sieť, soket spoločnosti Energy Ethernet All-in-One kombinuje štyri porty Ethernet Network, plne riadený sieťový prepínač, ako aj filtrovaný napájací soket. Zapadá sa do britského základného 35 mm hlbokého dvojitého gangového kovového zadného skrinky a využíva existujúce elektrické zapojenie budovy na vytvorenie vysokorýchlostnej a bezpečnej dátovej siete na prepojenie počítačov, hlasových telefónov IP, multimediálnych set-top boxov , Televízory pripojené k internetu, ako aj ďalšie zariadenia povolené IP. Boli vytvorené PE zásuvky, ktoré umožňujú elektrikárom začať špecifikovať, ako aj inštaláciu dátových sietí v priemyselných aj obytných budovách bez požiadavky na ďalšie znalosti odbornej kabeláže alebo sietí.

Generálny riaditeľ spoločnosti Power Ethernet, Daniel Rogoff: „Socket Engert Ethernet je skutočným meničom hier pre elektrický priemysel. Po prvýkrát môžu elektrikári a elektrickí dodávatelia začať špecifikovať, ako aj inštalovať dátové siete pre klientov bez znalostí s odbornými kabelážami. Od prepojených televízorov, ako aj herných konzol až po CCTV a telefóny IP, v domoch, ako aj pracoviská, ktoré vyžadujú vysokorýchlostné a fyzické sieťové pripojenia, je rýchlo rastúci počet gadgetov povolených IP. Som nesmierne nadšený, že predstavujem produkt, ktorý umožňuje trhu s elektrickým prúdom hrať obrovskú funkciu pri uspokojovaní tohto dopytu. “

PE Socket Ethernet je špeciálna pri integrácii elektrickej línie do elektrického materiálu budovy, ako aj jej zásuvky. Je to profesionálne skonštruovaná a spoľahlivá možnosť Powerline, ktorá bola vytvorená estetikou, aby sa zabezpečilo, že zásuvky môžu byť nainštalované v najslávnejších pozíciách. To umožňuje vývoj vysokorýchlostnej siete bez požiadavky na nevzhľadné adaptéry alebo narušenie prevádzky špecializovanej kabeláže.

Sieť Power Ethernet dodáva pokročilé sieťové funkcie, ktoré sú potrebné pre streamovanie videa okolo domu, ako aj pre podnikové služby služieb. Jednoduchosť inštalácie produktu však zaisťuje, že siete je možné nastaviť bez požiadavky na znalosti odborných sietí.

Inštalácia dvoch alebo oveľa viac zásuviek PE okamžite vytvára vysokorýchlostnú a bezpečnú sieť Ethernet, ktorá prechádza cez existujúcu elektrickú kabelážku. Prepojenie akéhokoľvek typu PE soketu s širokopásmovou službou umožňuje zdieľanie webového pripojenia, ako aj digitálny materiál medzi všetkými gadgetmi zapojenými do nich. Oveľa viac gadgetov, ako aj ďalšie priestory, sa dá rýchlo pridať do siete iba inštaláciou ďalších zásuviek PE, takže vytvárajú skutočne flexibilné a cenovo dostupné sieťové riešenie. “

K dispozícii od Amazonu

#
Náhľad
Produkt
Hodnotenie
cena

1
Devolo DLAN 550 DUO+ Adaptér doplnkového powerline (500 Mbps, 2x porty LAN, kompaktné bývanie, LAN, …
705 recenzií
44,99 GBP
dostať sa na Amazon

2
TP-Link AV1000 Gigabit Passthrough Powerline AC Wi-Fi Kit, rýchlosť dvojitého pásma až 1200 Mbps, Wi-Fi …
769 recenzií
49,99 GBPdostať sa na Amazon

3
TP-LINK TL-PA4010PKIT Passthrough Powerline Adapter Starter Kit, Žiadna konfigurácia, UK Plug, …
10 312 recenzií
29,99 GBP
dostať sa na Amazon

www.powerethernet.com (teraz zatvorené?)

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Marketing API

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.