Zigbee domáca automatizácia Konvenčná verzia 1.2 ratifikovaná

Aliancia Zigbee práve ratifikovala V1.2 Zigbee, Full PR nasleduje…

Zigbee Alliance, globálny ekosystém organizácií, ktoré vytvárajú bezdrôtové riešenia na použitie v oblasti riadenia energie, komerčných a spotrebiteľských aplikácií, dnes oznámilo, že aktualizácia domácej automatizácie Zigbee bola ratifikovaná a je teraz k dispozícii na vývoj produktov. Nová verzia je plne interoperabilná s predchádzajúcimi verziami štandardu.

Zigbee Home Automation je priemysel vedúci konvenčný, ktorý pomáha vytvárať inteligentnejšie domy, ktoré zvyšujú pohodlie, pohodlie, bezpečnosť a správu energie pre spotrebiteľa. Zigbee Home Automation 1.2 pridáva niekoľko dôležitých nových funkcií, ktoré zlepšujú výdrž batérie pre senzory bezpečnosti na viac ako sedem rokov, štandardizujú spárovanie zariadení a zjednodušujú inštaláciu a údržbu pre spotrebiteľov a vlastných inštalatérov. Tieto funkcie majú významný vplyv na prevádzkové náklady a náklady na zariadenia pre servisné spoločnosti a kvalitu služieb pre spotrebiteľov.

Zigbee Home Automation 1.2 Zahŕňa vylepšenia funkcií v zariadeniach, ako sú zámky dverí a podpora pre ďalšie zariadenia vrátane inteligentných zariadení a zariadení na meranie elektrického merania. Tradičné zahŕňa nové funkcie, ktoré sú výsledkom spolupráce s iniciatívou Energy@Home, talianskym spolupracujúcim partnerom a partnerom Zigbee Aliancie, ktoré budú prínosom pre spotrebiteľov integráciou nových zariadení a zvýšením spotrebiteľského povedomia o spotrebe energie bez toho, aby sa nevyhnutne spojili s elektrickou užitočnosťou.

„Zigbee Home Automation 1.2 je hlavným krokom vpred pri vytváraní otvorenej a plne interoperabilnej bezdrôtovej platformy domácej kontroly,“ uviedol Ted Grauch, viceprezident pre video premietnutie, technológiu a produkt, Comcast Cable. „Pre prevádzkovateľov služieb a CE spoločnosti poskytne spoločnosť Zigbee Home Automation 1.2 technologickú konvenčnú, ktorá odstraňuje veľkú časť zložitosti pri plánovaní a zavádzaní pokročilých domácich služieb a znižuje množstvo energie, ktorú spotrebúvajú.“

V súlade s praxou a záväzkom spoločnosti ZigBee voči najvyššej kvalite, domáca automatizácia Zigbee 1.2 prešla prísnym testovaním a 19 produktov už dosiahlo stav zlatej jednotky na účely testovania a certifikácie súladu.

„Domáca automatizácia Zigbee je už najuznávanejšou a škálovateľnejšou nízko výkonnou bezdrôtovou konvenčnou v domácnosti a technológiou výberu pre poskytovateľov svetových služieb, inštalatérov a maloobchodníkov,“ povedal Tobin J. M. Richardson, predseda a generálny riaditeľ spoločnosti Zigbee Alliance. „Zigbee domáca automatizácia 1.2 ďalej posilňuje túto pozíciu a čo je dôležitejšie, dodáva konvenčný, vďaka ktorému môže urobiť každý domov inteligentnejšie, bezpečnejšie a energeticky účinnejšie prostredie pre spotrebiteľov a rodiny.“

www.zigbee.org

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené e -mailom, priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.