Najlepšie miesta pre Windows

Na vytvorenie otvoreného, ​​vzdušného pocitu vo vašej domácnosti, je dôležité veľmi starostlivo naplánovať umiestnenie okien a dverí terasy, aby umožnili prirodzenému svetlu preniknúť do priestoru a zároveň využívať čo najlepšie výhľady .

Choďte veľký alebo choďte domov

Banka dverí terasy v úžasnej miestnosti je možné otvoriť, aby sa vytvoril vonkajší obytný priestor. Premeňte svoju obývaciu izbu na elegantnú a príjemnú vnútornú palubu tým, že nechajte dvere terasy otvorené a pozvanie čerstvého vzduchu. Okná krídla alebo markízy ponúkajú veľké sklenené tabule, najlepšie na zachytenie príťažlivosti vonku a kúpanie vášho domu v prirodzenom svetle. Okná Casement and Sash nájdete v Classic Sash Windows & Carpentry Limited.

Priechody

Vyrežte ešte oveľa viac svetla inštaláciou transomov cez dvere a/alebo okná. Transom – alebo malé okno nad dverami alebo iným oknom – umožní oveľa prirodzenejšie svetlo, zatiaľ čo dvere alebo okno, ktoré zdobia, vyzerajú vyššie a oveľa rozsiahlejšie.

Verandy

Pridajte do svojho domova skrínovanú palubu alebo uzavrite existujúcu palubu pre ďalší obytný priestor s vonkajším pocitom, najlepšie na použitie po celý rok. Obrazovky môžu byť počas chladného počasia nahradené sklom tesným poveternostným vplyvom a uľahčujú vonkajšie výhľady počas všetkých ročných období. Je možné nainštalovať skladacie, posuvné alebo výkyvné sklenené dvere, aby sa vaša paluba stala miestnou miestnosťou všetkých počasia, najlepšie pre zábavu.

Dvere terasy

Aj keď nemáte palubu, veľké dvere terasy pridávajú do akéhokoľvek priestoru nový rozmer. Podmanivé raňajky alebo priestor na posedenie je možné vytvoriť pridaním dverí na terasu pre skutočný zmysel pre luxus. Zvážte transformáciu svojej jedálne na lákavé prostredie alfresco jednoducho pridaním dverí na terasu, ktoré môžete udržiavať otvorené počas letných večerných jedál. Fresh Air nikdy nedokáže vypracovať chuť do jedla.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.