Spoločnosť Popp Z počasia je prvá solárna solárna bezdrôtová stanica Z-Wave Weather Station

Z-Wave Europe odhalila svoju novú inteligentnú domácu meteorologickú stanicu začiatkom tohto roka a teraz sa dodáva pod značkou Popp.

Vďaka svojej solárnej energii tvorcovia tvrdia, že Zieka Z je prvé zariadenie Z-Wave, ktoré je sebestačné bez potreby akéhokoľvek vonkajšieho výkonu.

Jeho integrovaný systém riadenia zaručuje, že vždy je k dispozícii dostatok energie na hlásenie núdzových poveternostných podmienok, ako aj hodnoty súmraku dynamickou úpravou intervalu vykazovania vo vzťahu k dostupnej energii.

Multifunkčný senzor je schopný zachytiť a odosielať rôzne hodnoty prostredníctvom Z-Wave do ovládača domácej automatizácie. Rovnako ako monitorovanie a zaznamenávanie poveternostných podmienok, existujú niektoré zaujímavé aplikácie pre rozsah senzorov v zariadení. Okrem toho, že veterná sila môže snímač zistiť:

Teplota vzduchu

Relatívna vlhkosť

Ľahká intenzita

Rýchlosť vetra

Tlak vzduchu

Rosný bod

Takže by ste mohli ovládať žalúzie na základe množstva slnečného žiarenia vonku alebo zatváraných okenicín a markízy na základe rýchlosti vetra. Môžete tiež nastaviť svoj inteligentný príznak domácich ovládačov tmavej / svetla na základe skutočných lúmenov, a nie v závislosti od štandardných údajov o zemepisnej zemepisnej šírke pre vašu polohu, ktoré vždy nezohľadňujú lokalizované podmienky.

Senzor vetra z počasia z počasia ponúka aj údaje o výnosoch slnečnej a veternej energie. Popp tvrdí, že obe hodnoty sú extrapolované na plochu 1 štvorcových metrov a prenášajú sa do inteligentného centra Z-Wave Smart Home.

Spoločnosť Popp spustí nový detektor dymu Z-Wave budúci týždeň.

Popp.eu: Viac príspevkov Z-Wave

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / pridružené odkazy / obrázky z Amazon Product API API

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.