Aplikácia AMX Control for Platforma Android Platform

Ovládanie dotykových panelov demonštruje svoju novú aplikáciu pre Android pre AMX na Cedia Expo v Atlante. Softvér premení vaše zariadenie Android na plne funkčný dotykový panel na riadenie systémov automatizácie domácej automatizácie AMX. Spoločnosť TPControl bude spočiatku k dispozícii pre Dell Streak a Samsung Galaxy a do prvého štvrťroka 2011 bude pripravená na celý rad tabletových zariadení od iných výrobcov.

Spoločnosť Touch Panel Control Ltd, autorizovaný produktový partner AMX (AMX App), s potešením oznamuje Control TP pre mobilnú platformu Android. TPControl for Android sleduje fenomenálny úspech aplikácie pre Apple iPhone, iPod Touch a iPad.

TPControl je ľahko použiteľná aplikácia, ktorá umožňuje inteligentné telefóny a tabletové zariadenia transformovať sa na plne funkčný dotykový panel na riadenie platforiem systémov AMX pre aplikácie domácej automatizácie, poskytovanie v reálnom čase, dotykové ovládanie systémov AV, osvetlenie, odtiene, miestnosť teploty a ďalšie.

Spoločnosť bude demonštrovať aplikáciu TPControl pre Android OS na Cedia Expo v Atlante, 22.-26. septembra 2010. Začíslované spustenie beta je naplánované po udalosti, pričom produkt sa plánuje sprístupniť do konca roku 2010. Pri štarte bude podporovaných niekoľko telefónov so sídlom v Android.

„Keďže smartfóny systému Android OS získavajú vedenie podielu na trhu v USA medzi všetkými mobilnými telefónmi Smartphone OS z druhého štvrťroka tohto roku, bolo len otázkou času, kým sme vydali našu aplikáciu pre túto rýchlo rastúcu platformu,“ povedal Ben Flux, riaditeľ operácie, riaditeľ operácie. , Ovládanie dotykových panelov. „Sme presvedčení, že dostupnosť tejto aplikácie na platforme Android bude ďalej posilniť komunitu predajcov AMX a umožní im ponúknuť nákladovo efektívne riešenia oveľa väčšej užívateľskej základne.“ Podľa vývojovej mapy spoločnosti bude spoločnosť TPControl čoskoro k dispozícii pre Dell Streak a Tab Samsung Galaxy Tab, ako aj pripravené na rozsah tabliet od ostatných výrobcov, ktorí sa očakávajú, že zasiahnú trh do prvého štvrťroka 2011.

„Sme skutočne nadšení pokrokom, ktorý sme dosiahli v našom cieli, aby sme poskytovali užívateľsky priateľské mobilné technológie pre komunitu AMX a rozšírené prijatie nášho vlajkového produktu. Budeme naďalej vyvíjať a ponúkať inovatívne a veľmi užitočné produkty pre komunitu predajcov AMX, ktoré im umožnia poskytnúť svojim zákazníkom najväčšiu hodnotu, “dodal Ben Flux. Ak sa chcete dozvedieť viac o TPControl for Android a byť pozvaný na kontrolované zavádzanie, pozrite sa na nás na AMX (stánok č. 912) na výstave Cedia Expo. “

www.touchpanelControl.com

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené e -mailom, priamo do svojej doručenej pošty každý deň

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.