RetroTouch spustí prepínače bez drôtov-vložte jeden, kde ste predtým nemohli

nový RTS 2020W z spoločnosti RetroTouch vám umožňuje pridať do svojho domu ďalší prepínač svetla na mieste, o ktorom ste si nemysleli. Bezdrôtový prepínač má rozsah 20 metrov a umožňuje vzdialenú prevádzku káblového prepínača „dotykového a diaľkového diaľku“ niekde inde vo vašom dome. Nový rozsah je k dispozícii buď vo verziách 1, 2 alebo 3 gangov a so skleneným alebo chrómovým lemom s cenami od 85 GBP.

„Najnovšia inovácia osvetlenia z retrotuch je úplne bezdrôtový prepínač – RTS 2020W. Je to optimálne na pridanie prepínača svetla na verandu, konzervatórium, podkrovie-alebo kdekoľvek chcete prepínač, ale predtým považované za ťažké-bez potreby drahého opätovného zapísania.

Jednoducho pripojíte bezdrôtový spínač dotykového svetla na svoju stenu skrytými upevňovacími skrutkami bez toho, aby ste sa pripojili k akémukoľvek živému vodičom, a za 84,99 GBP dostanete ďalší prepínač svetla kamkoľvek, kde chcete dať jeden bez toho, aby ste museli znovu vtrieť dom! Bezdrôtový prepínač je tiež optimálnym riešením pre ľudí so zdravotným postihnutím, ktorí môžu nájsť existujúce prepínače v ich dome, ktoré je ťažké dosiahnuť.

Dvojcestný bezdrôtový dotykový spínač musí byť spárovaný s káblovým dotykovým a diaľkovým spínačom a potom funguje rovnakým spôsobom ako diaľkové ovládanie s rozsahom až 20 metrov. Káblové dotykové a diaľkové spínače (ceny od 41 GBP) sú tiež ľahko nainštalované-úlohu pre domácich majstrov, ktorá využíva existujúce zapojenie na vytvorenie spínača diaľkového ovládania v akejkoľvek miestnosti domu. Pri spárovaní s jedným hlavným diaľkovým spínačom môžete použiť až štyri bezdrôtové dotykové spínače alebo mini diaľkové ovládače.

Nový bezdrôtový spínač je dodávaný v verziách plného skla a chrómu. Zhoda so štýlovými, koordinujúcimi zásuvkami a príslušenstvom retrotuch. Bezdrôtový prepínač je k dispozícii vo verziách 1, 2 a 3 gangov, čo znamená, že k nemu môžete mať pripojené až 3 svetlá a predáva sa od 84,99 GBP.

RTS 2020W funkcie

Prepínač svetla diaľkovo ovládaný

Spínač je možné použiť cez steny (RF)

Riešenie kdekoľvek (nepoužíva žiadne živé, vstupné/výstupné vodiče)

Sklo obklopuje chrómový lem

1 gang (ovláda 1 svetlo)

Mikrolit dotykový panel (patentovaná technológia)

Modrá žiara pre ľahké nočné použitie

Úplne bezdrôtové riešenie

Skryté upevňovacie skrutky

Rýchla a ľahká inštalácia

Moderný dizajn

Ľahké čistenie

RTS 2020W Technické špecifikácie

Menovité napätie: 9v

Pracovné prostredie: Pracovná teplota: 0OC ~ 40 ° C Relatívna vlhkosť: 10% – 93%

Meranie: 86×86 mm

Život: 100 000 -krát aspoň (relé životnosť) Vzdialenosť vzdialeného využitia> 20 m

Životnosť batérie: 1 rok

CE & ROHS certifikované

Kúpiť prepínače retrotuch na Amazone: RTS 2020W

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené e -mailom, priamo do svojej doručenej pošty každý deň

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.