Aktualizovaný salónik

Výstraha Trend: Lounges je nová knižnica. Tak hovorí dizajnér David Powell, jedna polovica Toronta nábytku, textilnej a interiérovej dizajnérskej firmy Powell & Bonnell, ktorá zmenila predný roh svojho centra mesta na elegantnú Ódu na whisky Balvenie Scotch Whisky.

Inšpirované vyznamenaným krémom a jantárovou balením liehovaru, P&B sa upustili od tradičných červených, zelených a hnedých včerajších klubov starých chlapcov, aby vytvorili miestnosť, ktorá je jasná, očarujúca a príjemná? pre ženy, ako aj mužov. Myslite na úroveň balenia potkanov mínus retro referencie, s nádychom talianskej renesancie, ktorá sa hodí na pridaný vkus (cez Piazza Bar Table, vyrobený z zúfalého dreva a lešteného niklu).

Ak by som si musel zvoliť, nie som si istý, či sa vzdám knižnice? Som viac schopný stočiť sa s dobrou knihou, ako si sadnúť s pohárom škótskej? Bol to však svižný jesenný deň, keď som platil návštevu P&B A a môj pohár Balvenie Madeira Cask 17 -ročná škótska bola perfektnou antidotom do vzduchového chladu. Čoskoro som sníval o tom, že som na konci svojej chodby premenil nepríjemný kút na dokonale menovanú salóniky. Možno to bola škótska, možno to bola studená mrholenie, ktorá začala padať, ale v tom čase som nemohol vymyslieť lepšie využitie tohto malého priestoru.

P.S. Ukázalo sa, že Glass of Scotch bol skutočne pochúťkou: Balvenie Madeira Cask 17 sa bude predávať iba v New Brunswick a Alberta v Kanade.

Kredity fotografie:
1. Od Powell & Bonnell, fotografia Teda Yarwooda
2. Balvenie
3. Od Powell & Bonnell, fotografia Teda Yarwooda

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.