D-Link predstavuje OMNA 180 CAM-Videokoameru IP CCTV povolená Apple Homekit

OMNA 180 CAM HD je nová videokamera povolená Apple HomeKit od spoločnosti D-Link.

OMNA 180 CAM HD ponúka používateľom jednoduchý spôsob, ako preveriť svoj dom na ďalší pokoj. Integrácia spoločnosti HomeKit spoločnosti OMNA umožňuje používateľom byť „vždy doma“, ako aj obsahuje pokročilé bezpečnostné a bezpečnostné funkcie s end-to-end šifrovaním, ako aj autentifikácie medzi videokamerou, ako aj iPhone alebo iPad.

Keď sa zistí aktivita, používatelia dostanú bohaté oznámenie na svojej uzamknutej obrazovke, doručené aplikáciou Apple House a zobrazia online informačný kanál z fotoaparátu. Používatelia môžu dokonca získať prístup k svojej omne na diaľku, aby zistili, čo sa deje v ich dome v skutočnom čase. *

D-Link Omna 180 CAM HD (DSH-C310) Základné vlastnosti

Vidieť čokoľvek s vašim gadgetom iOS poskytuje ďalší pokoj-sledujte svoje dieťa v škôlke, skontrolujte staršieho príbuzného, ​​pozeranie vášho psieho v obývacej izbe alebo pomáhanie zaručiť domovy, ktoré sú bez rizika na dovolenke.1

180-stupňové zorné pole-Omnais odvodený z latinského slova „omnis“, ktorý naznačuje všestranné. Mnoho fotoaparátov ponúka obmedzenú šošovku 130 stupňov, zatiaľ čo odlišné 180-stupňové služby spoločnosti D-Link, ako aj odvrátenie inovácií, umožňujú používateľom vidieť takmer všade aj všetko.
Dynamické streamovanie videa – Video Bitrate sa neustále prispôsobuje, aby zaručil ideálny výkon, ktorý poskytoval ponúkanú šírku pásma.
Dvojstranný zvuk-Plsten a Speak Speak pomocou vstavaného mikrofónu kamery, ako aj reproduktorov, takže aj keď používatelia nie sú v dome, stále môžu oznámiť svoju existenciu.
Nočné videnie – pozrite sa až 5 metrov v úplnej tme s infračerveným nočným videním.
Detekcia pohybu – Spúšťače upozorňujú, ako aj automatické nahrávanie videoklipov
Lokálne nahrávanie – detekcia pohybu Record vyvolala videoklipy priamo na MicROSD2Card až 128 GB, s funkciami vzdialených prehrávania. Poskytuje snímku pred udalosťou, ako aj nahrávanie, s oveľa viac všestrannosťou pri nahrávaní videa lokálne na videokameru bez ovplyvnenia siete alebo šírky pásma webového pásma. Všetko bez akýchkoľvek opakujúcich sa mesačných poplatkov.
Štýlový dizajn – Videokamera je vyvinutá tak, aby bez námahy tvarovala do súčasného domu s elegantným, diskrétnym a trendovým dizajnom.

Dostupnosť a ceny

Omna 180 Cam HD je ponúkaná od Amazonu.

160 recenzií

D-Link DSH-C310 OMNA bezpečnosť a bezpečnosť Videokamera Apple Homekit Kompatibilný-180 stupňov videnie, 1080p Plné rozlíšenie HD, cloudový záznam, obojsmerný zvuk, nočné videnie, slot na kartu microSD, hliníkové telo-striebro
D-Link Omna 180 Cam HD HD IP bezpečnosť a bezpečnosť Videokamera v interiéri 1920 x 1080 pixelov
0790069430534
DSH-C310

79,97 GBP

Nákup na Amazone

K dispozícii od spoločnosti Apple

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Marketing API

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.