42% Guy Rate Web Gain Access a Sex Nad Food & Shelter

Nedávny prieskum*, ktorý priniesol TP-Link, celosvetový dodávateľ SOHO, ako aj sieťové produkty SMB, vystavené efektívne Medzi jednou z najväčších priorít spotrebiteľov vo Veľkej Británii. Napríklad muži považujú za sex, ako aj webový prístup k oveľa dôležitejšiemu ako teplé úkryt, ako aj k jedlu, pričom 42%, ako aj 36% respondentov prieskumu, hodnotí tieto dva prvé aspekty najväčšie v zozname priorít.

Prieskum tiež ukázal, že vďaka prístupu na web viac ako 51% ľudí posilnilo svoje priateľstvá, zatiaľ čo štvrtina premýšľala o tom, že im umožnilo zažiť zlepšený pocit spolupatričnosti. Iba 7% ľudí priznalo, že vďaka internetu zažili pozitívnu úpravu vo svojich životoch.

Medzi ďalšie zistenia patrili, že počas rutinného 24 -hodinového dňa sa 50% ľudí venuje oveľa viac času internetu, ako spať. Okrem toho sa zdá, že nedostatok prístupu k zisku na webe môže tiež spôsobiť, že ľudia zažijú intenzívne emócie, pretože 82% respondentov z prieskumu vyhlásilo, že sa cítili podráždenie alebo zúrivosť vždy, keď ich spojenie zlyhalo.

Tieto čísla jasne ukazujú motoristov, ktorí za zvyšujúcim sa dopytom po výrobkoch, ktoré môžu ponúknuť dôveryhodné, ako aj efektívne pripojenie v práci, ako aj doma. Na uspokojenie tohto dopytu spoločnosť TP-Link zaviedla množstvo rôznych produktov, ako napríklad bezdrôtový smerovač TL-WR710 150 Mbps hotely.

Ďalšie nové produkty TP-Link, ktoré zabezpečujú stabilný, ako aj rýchly prístup na web, zahŕňajú bezdrôtový dvojitý pásový smerovač AC1750 Archer C7, ktorý je prvý v sérii smerovačov na základe štandardov Wi-Fi novej generácie. Trikrát rýchlejšie ako bezdrôtové rýchlosti N, ako aj poskytovanie integrovanej rýchlosti prenosu bezdrôtových údajov až 1,75 Gbps. Archer C7 je pozoruhodnou voľbou pre plynulé streamovanie HD, na internetových hrách, ako aj ďalšie úlohy náročné na šírku pásma.

Eric Wang, manažér krajiny spoločnosti TP-Link UK, povedal:

„Ako ukazuje naša nedávna výskumná štúdia, v súčasnom digitálnom svete je rýchla a jednoduchá pripojenie jedným z hlavných obáv v mysliach ľudí vo Veľkej Británii. Ako celosvetový popredný dodávateľ zariadení WLAN, naším cieľom nie je len dodávať vysokokvalitné zariadenia, ale vytvárať výrobky, ktoré umožňujú rýchle aj dôveryhodné webové pripojenia v dome, ako aj v kancelárii, a uspokojujú sa požiadavka na účinné pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie, ktoré ovplyvňujú všetky pripojenie. prvky našich životov. “

*Prieskum uskutočnený spoločnosťou TP-Link v celej Veľkej Británii a Írsku. Veľkosť vzorky 3 000 ľudí, vrátane mužov, ako aj žien vo veku od 18 do 55 rokov. Prieskum uskutočnený počas februára do marca 2013.

Tp-link

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa zaregistrujte do nášho informačného kanála RSS. Tieto spravodajské príbehy môžete dokonca vydať prostredníctvom e -mailu, priamo do vašej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.